دارک ماتر ام اچ پی | Dark Matter MHP گالری عکس محصول

دارک ماتر ام اچ پی | Dark Matter MHP

DARK MATTER ترکیبی است که به جهشی بزرگ به سوی ابعاد تازه ای از رشد ماهیچه ها بعد از تمرین که به آن محور آنابولیکی می گویند دست یافته است.محور آنابولیکی به زمانی گفته می شود که در ان زمان، انسولین به همراه آمینو اسیدها، کراتین و گلیکوژن به طور هم زمان به سمت بافت ماهیچه ای برده می شود

  • 1200 گرمی

این محصول در انبار موجود نیست

67,000 تومان

افزودن به سبد خرید

DARK MATTER ترکیبی است که به جهشی بزرگ به سوی ابعاد تازه ای از رشد ماهیچه ها بعد از تمرین که به آن محور آنابولیکی می گویند دست یافته است.محور آنابولیکی به زمانی گفته می شود که در ان زمان، انسولین به همراه آمینو اسیدها، کراتین و گلیکوژن به طور هم زمان به سمت بافت ماهیچه ای برده می شود در مدت زمانی 1 ساعته و بحرانی پس از تمرین DARK matter اولین و تنها مکملی است که از تکنولوژی جدیدی به نام انفوریون صحیح مواد غذایی استفاده می کند و به واکنش های آنابولیکی سی نرژیک این امکان را می دهد که در محور آنابولیکی اتفاق بیفتد.

به منظور رسیدن به این پیشرفت مهم دانشمندان بیو مهندسی MHP ترکیبات جدیدی طراحی کرده اند که انقلابی بزرگ در عالم نانو فیزیک های پرسرعت می باشد. این تکنولوژی جدید در مورد ترکیباتی که بعد از تمرین مورد استفاده قرار می گیرند مثل کراتین ها، Whey پروتئینها و ترکیبات هیدروکربنی سنگین و ترکیباتی که از قبل بوده اند را در بر می گیرد.

DARK matter ترکیبی است که پنجره آنابولیکی را سریعتر و پهن تر می گشاید و امکان می دهد که محور آنابولیکی را برای قویترین واکنش های آنابولیک که تا بحال تجربه شده است ثبت گردد.

Prosynthagen ترکیبی بیو مهندسی شده با ماتریکس اسید آمینه ای.جذب سیاهرگی دوجانبه که وارد بافت ماهیچه ای می گردد حتی سریعتر از Whey افزایش می دهد ساخت پروتئینها را 600% بیشتر از سایر ترکیبات.

شما هرچه سریعتر بتوانید اسید های آمینه را به بافت ماهیچه ای برسانید بهتر است. Prosynthagen موجود در DARK matter طوری طراحی شده است که سنتز پزوتئین را بعد از تمرین و ورزش بیشتر از هر ترکیب دیگری حتی Whey تحریک می کند Prosynthagen نه فقط بسیار سریع عمل می کند بلکه بسیار قوی نیز می باشد. این ترکیب کحص.لی بی نظیر از آمینو اسید های آزاد می باشد که در تحقیقات بدست آمد و ساخت پروتئینها را تا 600% افزایش می دهد. علاوه بر این ماتریکس اسید آمینه ای Prosynthagen از ترانسپورت سیاهرگی دوجانبه ای که حتی سریعتر و بهتر از جذب روده ای به تنهایی باشد عمل می کند که از ترکیب شدن فرم آزاد آمینو ها با لکروز که ترکیبی بسیار قوی و دی پیتیدی بوجود آمده از لوسیون – الانین می باشد بدست می آید.این ترکیب دی پیتیدی در جذب کاملا اختصاصی عمل می نماید که هم از فرم آزاد جذب سیاهرگی و هم جذب سیاهرگی سوپریور که با ماکزیم حد اسیدهای آمینه اشباح شده می رسد استفاده می کند.

لکروز همچنین فعالیت های آنابولیکی را افزایش می دهد که این کار را با منظم کردن ساخت پروتئینها و ساخت شاخه های اصلی اسید آمینه ها انجام می دهد.این کاراکتر بی نظیر Prosynthagen باعث می شود که قادر به ساخت هسته بزرگ پروتئینی باشد که اثر گذاری زیادی بر ساخت بر ساخت بافت ماهیچه ها داشته باشد.

این تکنولوژی WAXIMAX-C3G را قادر می کند که معده هرچه سریعتر خالی شود و سلولهای بافت ماهیچه ای سوپر هیدراته (پرآب شدن) گردد و گلیکوژن با سرعت زیادی به سمت بافت ماهیچه ای جریان یابد.

HYDRISIZE انتقال چند فازی کراتین و حجیم کننده ماتریکس سلولی به منظور کامل کردن انفوریون آنابولیکی، تیم محققان MHP، HYDROSIZE را به عنوان یک ترکیب چند منبعی مرکب از کراتین گلیسرول به منظور بزرگتر کردن حجم ماهیچه ها و حمل میو انرژیک کراتین به سمت ماهیچه ها گسترش داده اند. این کمپلکس مقدار متناسبی از کراتین به فرم (کراتین گلوکونات) به صورت متوالی با افزایش سطح انسولین و میکروتئین در محور آنابولیکی افزایش می دهد و ذخیره کراتین را تا 8 ساعت بعد ادامه می دهد که این منجر به اشباح کراتین و افزایش حجم سلولی می گردد.

نانو فیزیک پر سرعت تکنولوژی جدیدی که امکان جذب سریع و ماکزیم دستیابی زیستن و دقیق تر شدن زمانبندی مواد غذایی را می دهد.آخرین قدم برای ترکیب ترکیبات بعد از تمرین به سمت بعد آنابولیکی جدید، یک نانو تکنولوژی جدید که نانو فیزیک های پرسرعت نامیده میشسود می باشند.

این تکنولوژی بر مبنای برخورد ذرات فیزیکی پرسرعت از مواد سازگار پایه گذاری شده است.نانو فیزیک های پرسرعت امکان رسیدن به سرعت ماکزیم، موثر تر بودن از لحاظ زیستی و زمانبندی مواد غذایی به منظور گشوده شدن هرچه بیشتر و سریعتر پنجرا آنابولیکی و ایجاد آزاد سازی تقویت شده به همراه WAXIMAX, Prosynthagen و هیدروسایز را به منظور ایجاد پیک های همزمان در محور آنابولیکی در جهت جریان مواد به سمت ماهیچه ها با مواد غذایی کلیدی ماهیچه ساز و بازنگه داشتن پنجره آنابولیکی را برای مدت بیشتر را می دهد.

کارشناسان تغذیه در ورزش بدنسازان مدتهاست که می دانند زمان بحرانی برای تحریک رشد ماهیچه ها در هنگام انفوزیون غذایی بعد از تمرین می باشدو آنها اشاره می کنند به زمان یک ساعته بلافاصله بعد از تمرین که به آن پنجره آنابولیکی می گویند. آنها سال ها کار کردند تا فرصت ساخت ماهیچه های کوتاه را افزایش دهند. در حالیکه نو آوری و پیشرفت های زیادی صورت گرفته ولی محققان همچنان اعتقاد دارند که هنوز هیچ محصولی در فروشگاهها وجود ندارد که کاملا اپتیمایز شده باشد. پاسخ مستقیم این سوال ساده است هیچ کدام از این محصولات به قدر کافی سریع نمی باشند و هیچ کدام زمانبندی کامل برروی محور آنابولیکی را ندارند.

در حال حاضر با پیشرفت DARK matter بدنسازان فرصت ساخت ماهیچه را افزایش می دهند و ساخت ماهیچه های جدید را زیادتر می کنند.

ویکتور مارتینز DARK matter را برای افزایش 12 پوندی ماهیچه ها برروی هیکل غول پیکرش تایید نموده است.